Služby pánskeho kaderníctva

STRIHANIE

Ostrihať muža je naozaj ľahké,získať klasický pánsky strih moderný šarm jednoducho, prestrihaním dostratena. Účesy, pri ktorých sa vlasy po stranách smerom dole postupne skracujú, prípadne oholia.

střih

FARBENIE

Ak muž chce byť výrazný a experimentovať s farbami na vlasy, radšej by mal vyhľadať odborníka. Farbu dokáže zmeniť, zosvetliť, dokonca premelírovať vlasy na blond alebo tón v tóne. Stále sú v móde aj rôzne farebné kreácie, napr. len do ofiny modrá, zelená alebo tiež extravagantný štýl, kedy sa robia aj rôzne vzory vo vlasoch, ktoré sa farbia rôznymi odtieňmi V dnešnej dobe sa fantázii sa medze nekladú a tej muži majú dosť.

MASÁŽ HLAVY

Masáž hlavy odbúrava stres a napätie v človeku, pomáha pri bolesti hlavy, prekrvuje vlasovú pokožku a podporuje rast a pevnosť vlasov. Je to príjemná a ukľudňujúca doplnková služba. Robí sa po umývaní hlavy s hydratačnou maskou alebo s vlasovým tonikom, podľa potreby.

moda


TÓNOVANIE ŠEDÍN

Šedivenie vlasov nie je spôsobené len vekom, ale aj dedičnosťou a stresom. Aj vám už začínajú vychádzať šediny, alebo ich máte aj viac šedivé? Vadí vám to, alebo chcete vyzerať mladšie a vy chcete vyzerať mladšie. Tónovače pre pánov- vybrať si ten správny odtieň je niekedy dilema každého muža. Pri tónovaní nevznikajú odrasty. Nikto nezbadá, že máte pritónované vlasy, ale každý zbadá, že vyzeráte nejako mladšie a sviežo.

Služby pánskeho kaderníctva
3.9 (78.46%)13